دستگاه فرز

جارو برقی صنعتی راهنمای خرید

جارو برقی صنعتی

جارو برقی صنعتی چیست؟

جارو برقی صنعتی و تجاری انواع قدرتمند جاروبرقی هایی هستند که برای جمع آوری مقادیر زیادی زباله و خاک مرطوب و خشک طراحی ، ساخته و تولید می شوند.به طور کلی جاروبرقی های صنعتی قادر به جمع آوری مقدار زیادی زباله و خاک هستند و محیط را بدون هیچ گونه آلودگی به مصرف کننده می رسانند.طبیعتاً میزان آلودگی و حجم زباله در مکان های مختلف صنعتی و تجاری متفاوت است ، به همین دلیل جاروبرقی های صنعتی و تجاری در اندازه های مختلف با قابلیت های مختلف تولید و عرضه می شوند.

در حقیقت ، ویژگی اصلی و تفاوت اصلی بین جاروبرقی های صنعتی و خانگی قدرت مکش زیاد ، مخزن بزرگتر ضایعات و توانایی جمع آوری زباله های مرطوب و خشک است.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک

این نوع جاروبرقی توانایی جمع آوری آلاینده های مایع و جامد را دارد. مقاومت در برابر خوردگی ، تخلیه ساده و آسان و تخلیه اضطراری از ویژگی های این نوع جاروبرقی است.استفاده از این نوع جاروبرقی برای مکش انواع ناخالصی ها مانند مایعات روغنی و غیر روغنی ، تراشه های آهن و چوب و انواع گرد و غبار بسیار مناسب است.

جاروبرقی صنعتی هوا کار

با استفاده از این نوع جاروبرقی ، منبع تغذیه با دریافت هوای فشرده از طریق کمپرسور انجام می شود. این دستگاه دارای بدنه ای استیل است که ضخامت قابل قبول و مطلوبی دارد و به همین دلیل بسیار محکم و بادوام است.

جارو برقی صنعتی ضد انفجار

این نوع جاروبرقی صنعتی برای جمع آوری آلاینده های خطرناک طراحی شده و معمولاً دارای استاندارد EX است. این نوع جارو برقی به گونه ای طراحی شده است که می تواند مواد قابل اشتعال را نیز بمکد.

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی

استفاده از جاروبرقی صنعتی سرعت کار را بالا می برد و می توان در مدت زمان کوتاه بهترین عملکرد را تضمین کرد. استفاده از آن باعث صرفه جویی در هزینه های کارگر نیز می شود و به راحتی می تواند شرایط نظافت محیط را کنترل کند. این جارو برقی ها ساده و آسان استفاده می شوند و پیچیدگی خاصی ندارند.بسیاری از این جاروبرقی های صنعتی به راحتی در فضاهای کوچک و تنگ مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل داشتن سیستم تصفیه قوی ، گرد و غبار را پراکنده نمی کنند و آنها را به طور کامل جذب می کنند.

این نوع دستگاه ها از قدرت خوبی برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارند. بسیاری از این جارو برقی ها از لوازم جانبی مانند برس و دو سیستم پاشش آب جداگانه برخوردار هستند.

جارو برقی صنعتی خارجی بهتر است یا ایرانی؟

دلایل زیادی وجود دارد که خرید جاروبرقی صنعتی ایرانی بسیار بهتر از خرید جاروبرقی صنعتی خارجی است.

قیمت مناسب جارو برقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی ایرانی با همان مدل و تجهیزات و با همان کیفیت از کیفیت در مقایسه با مدل وارداتی قیمت بسیار پایین تری دارند و در برخی موارد تا کمتر از نصف قیمت جاروبرقی های وارداتی را دارند.

کیفیت عالی

راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی تولید شده توسط سازندگان قدیمی و باتجربه ایرانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برابر با جاروبرقی های اروپایی است.در سال های اخیر ، تولیدکنندگان داخلی موفق به تولید جاروبرقی هایی شده اند که از لحاظ عملکرد و قدرت مشابه هستند و حتی از مدل های خارجی نیز بهتر هستند. به همین دلیل جاروبرقی های ایرانی توانایی رقابت با جاروبرقی های خارجی را دارند.

علاوه بر این ، با گذشت زمان و تجربه به دست آمده توسط این شرکت ها ، جاروبرقی های صنعتی ساخته می شود که نیاز مشتریان ایرانی را برآورده می کند و بهترین انتخاب برای مشتریان گران قیمت است.

خدمات پس از فروش جارو برقی صنعتی

شرکت های معتبر تولید کننده داخلی سابقه طولانی در ارائه خدمات پس از فروش دارند. اما دستگاه های وارداتی معمولاً برای مدت زمان محدود و به تعداد مشخصی ساخته و وارد می شوند و خدمات پس از فروش خوبی ندارند و پس از مدتی کوچکترین قطعات معیوب را نیز برای تعویض و تعمیر پیدا نمی کنید.

فیلتر جارو برقی صنعتی

فیلترهای جاروبرقی صنعتی نقش مهمی در  عملکرد آن دارند ، بنابراین اگر مواد فیلتر جاروبرقی بد باشد ، مطمئناً در هنگام استفاده به موتور آسیب می رساند، بنابراین هنگام خرید جاروبرقی صنعتی به مواد و نوع فیلتر جاروبرقی صنعتی توجه داشته باشید.در یک جاروبرقی صنعتی خوب ، فیلتر از پارچه نبافته (نمدی) ساخته شده است ، بنابراین این نوع فیلترها از عبور گرد و غبار به داخل جاروبرقی و آسیب رساندن به موتور جلوگیری می کند.

همچنین به دلیل ساختار و مواد آنها ، پس از استفاده از جاروبرقی حتما فیلتر را برداشته و با آب تحت فشار سرد بشویید و پس از خشک شدن مجدداً در محل نصب کنید.همچنین هنگام خرید جاروبرقی صنعتی باید توجه داشته باشید که برخی از جاروبرقی های صنعتی از جمله جاروبرقی های صنعتی ایرانی توانایی نصب چهار مدل مختلف فیلتر را با توجه به نیاز مشتری دارند.

میزان قدرت جاروهای صنعتی

هنگام خرید تجهیزات صنعتی برای مصرف زیاد ، بسیاری از افراد فقط به قدرت جارو برقی توجه می کنند و به بسیاری از عوامل دیگر مانند قدرت مکش ، درجه هوادهی ، نوع موتور و بسیاری دیگر توجه نمی کنند. گرچه این کاملا اشتباه است.هوادهی با فوت در دقیقه (CPM) اندازه گیری می شود. هرچه سرعت جریان هوا بیشتر باشد ، حجم ، گرد و غبار و ذرات بیشتری می توانید جمع کرده و هنگام مکش به مخزن منتقل کنید.

همچنین از نظر مصرف برق می توان دستگاه را به دو فاز و سه فاز تقسیم کرد. اگر قرار است روزانه و به مدت طولانی از این دستگاه استفاده کنید ، استفاده از جاروبرقی صنعتی یا به اصطلاح دائمی سه فاز را توصیه می کنیم که می تواند 24 ساعت شبانه روز بماند.

حجم مخازن جارو برقی صنعتی

یکی از مهمترین سوالات در راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی که باید از خود بپرسید ، حجم مخازن دستگاه است. مخازن زباله از جاروبرقی های صنعتی حجم و ظرفیت بیشتری نسبت به لوازم خانگی دارند.از آنجا که مخازن دستگاه ایستاده و موتور بر روی آن قرار گرفته است ، به این دستگاه ها جاروبرقی سطلی نیز گفته می شود. لازم به ذکر است که باید از محکم بودن مواد محفظه دستگاه اطمینان حاصل کنید.

بدنه جاروها معمولاً از پلی اتیلن قوی و فولاد ضد زنگ ساخته می شود که هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

جتس مخزن جارو برقی صنعتی

این نوع جارو برقی توانایی جمع آوری زباله های جامد و مایع را دارد ، بنابراین مواد بدنه باید به گونه ای باشد که از نشت مایعات و حتی محافظت در برابر خوردگی آن جلوگیری کند.به همین دلیل ، در یک جارو برقی صنعتی خوب ، مخزن از پلاستیک فشرده یا فولاد ضد زنگ ساخته می شود و بر روی دستگاه نصب می شود.

قیمت جاروبرقی صنعتی

چقدر می خواهید خرج کنید؟ آیا حاضرید برای انجام مراحل نظافت به بهترین شکل ممکن هزینه پرداخت کنید؟

نوع دستگاه ، میزان قدرت و توان دستگاه ، تعداد موتور ، دستگاه تک فاز یا سه فاز ، حجم مخزن ، اعتبار برند و مارک جارو برقی ، قابلیت های استفاده شده در دستگاه عبارتند از: مهمترین و تأثیرگذارترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت. همچنین لازم است هنگام خرید دستگاه به دوره گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ها توجه داشته باشید تا در صورت بروز مشکلات ناگهانی دچار مشکلات حاد نشوید.

 بهترین مارک جاروبرقی صنعتی

خوب ، ما به بخشی رسیدیم که در مورد مارک جاروبرقی صنعتی صحبت کنیم. جاروبرقی صنعتی ایرانی باید دارای استاندارد ملی باشد. یکی از بهترین مارک ها و مارک های جارو برقی جاروبرقی صنعتی البرز، آنا و.. است.

خدمات پس از فروش

هنگام خرید جاروبرقی صنعتی به خاطر داشته باشید که باید جاروبرقی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش در منطقه شما داشته باشد و قطعات آن به راحتی در منطقه شما پیدا و در دسترس باشد.

محل کار جاروبرقی

بسته به محل کار شما و محدودیت هایی که دارید مانند محدودیت های صوتی مانند بیمارستان ها، مهم است که یک جارو برقی صنعتی یا نیمه صنعتی انتخاب کنید که محدودیت های شما را برآورده کند.

نوع زباله ها

قبل از خرید جارو برقی صنعتی ، ایرانی یا جارو برقی صنعتی خارجی ، باید از خود بپرسید که این جاروبرقی چه نوع زباله ای را جمع می کند؟ گرد و غبار ، مایعات ، مواد جامد ، زباله های درشت و … جاروبرقی های صنعتی به دلیل شلنگی که دارند می توانند زباله ها را مکش کنند و شما ابتدا باید نوع زباله را تعیین کنید ، یک جارو برقی صنعتی مناسب بخرید.

نکات پایانی

انتخاب و خرید جاروبرقی صنعتی می تواند دشوار باشد زیرا مارک های بسیار متنوعی در بازار موجود است. در این راهنما سعی شده است مهمترین مواردی که برای خرید جاروبرقی صنعتی نیاز دارید توضیح دهیم.

راهنمای خریدی که در این مطلب به آنها اشاره شد میتوانند اساسی ترین عواملی باشند که به شما در خرید کمک می کنند. در پایان امیدواریم مقاله راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *